Kdo jsme…

SPRINTON s.r.o. - konec studených baget!

I když je společnost SPRINTON poměrně nová, máme již několikaleté zkušenosti s pečením a výrobou pizzy. Právě tyto zkušenosti jsme se rozhodli využít při výrobě našich pizza taštiček.

Díky vlastnímu provozu a výrobě jsme velmi flexibilní, neustále se snažíme rozšiřovat a zefektivňovat naši nabídku. Jsme hrdí na kvalitu, kterou jsme schopní zaručit našim zákazníkům.

Vaše spokojenost je pro nás důležitá.

Věříme, že chuť našich taštiček Vás přesvědčí a ke spolupráci s naší firmou se budete rádi vracet.

Co děláme…

Naše taštičky vyrábíme z prověřených kvalitních a čerstvých surovin, které našim výrobkům dodávají vyváženou chuť, křehkost a vůni. Doporučujeme především konzumaci v teplém stavu, nicméně naše taštičky jsou výborné i za studena. Díky tomu mají široké uplatnění především pro oblast rychlého občerstvení, kantýn, bister, školních jídelen, pultového prodeje, automatů a také jako doplněk pro různá sportovní centra, kluby, párty, oslavy, nebo třeba i velké koncerty či jiné akce.

Pizza taštičky vyrábíme ručně v gramážích od 160 do 230 g dle druhu a náplně.

Kvalita je pro nás důležitá

Po celou dobu výroby dbáme na efektivitu a kvalitní zpracování surovin. Na výrobu našich produktů používáme jenom kvalitní suroviny od našich stálých dodavatelů, kteří působí na trhu již několik let.

Při zpracovávání těsta nepoužíváme žádné konzervanty a ochucovadla.

Věříme, že si vyberete a najdete tu správnou, Vaší chuti nejbližší pizza taštičku, která Vás nejen nasytí, ale i potěší svojí chutí, vůní a bohatostí náplně.

 

 
 
Pizza taštičky SPRINTON - každý den čerstvé, ručně dělané…
 
© 2012-2017 Sprinton s.r.o.   |  kontakt: 773 993 763 (denně 7.00-20.00 hod)  |  webdesign: T3K